top of page

FETHİYE MAVİ YOLCULUK

FETHİYE MAVİ TUR

TEKNENİ SEÇ

FETHİYE YAT TATİLİ

FETHİYE MAVİ TUR

"Fethiye'nin Önde Gelen Kurumsal Yat Kiralama Firması Woy Tour ile Hayallerinize Yelken Açın"

   Fethiye mavi yolculuk ve mavi tur yat tatili ihtiyaçlarınızda, Türkiyenin En Büyük Yat Kiralama Firması Woy Tour A.Ş. gulet ve yatları hazır. Bütçenize ve isteklerinize en uygun yatı seçerek veya yat tatili danışmanlarımızı arayarak tatil rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Fethiye Tekne Turları
Fethiye Tekne Tatili
Fethiye Haftalık Tekne Kirala
Fethiye Yat Tatili
Fethiye Gulet Kiralama
Fethiye Yat Kiralama
DESTEK AL

Fethiye Mavi Tur Brokerlarımız haftanın her günü 09:00 - 18:00 saatleri arasında sizlere Ücretsiz telefon desteği ve danışmanlık sunmaktadır. Mavi yolculuk rezervasyonlarınızda  Sizlere Bir Telefon Kadar Yakınız.

Woy Tour A.Ş. 40 Ülkede 30.000 Gulet ve Yat ile...

"Tekne Gulet Yat - Al Sat Kirala "

fethiye-yat-kiralama

 FETHİYE Mavi Tur 

jetski-fethiye

Fethiye Tekne Kirala 

fethiye-gulet-kiralama

Fethiye Gulet Kirala 

tekne-turu-fethiye
fethiye-yelkenli-kiralama

 Göcek Mavi Tur 

mavi-yolculuk-fethiye

 MAVİ YOLCULUK 

FETHİYE Mavi yolculuk Ayın Öne Çıkan Tekneleri >>>

"Fethiye Yat Kiralama Devi Woy Tour A.Ş. İle Hayallerinizdeki Yat Kiralamayı Bugün Yapın"

tekne-kiralama-tarkan-5-1-min.jpg

TARKAN 5 GULET

Türkiye > Muğla > Fethiye > Gulet  

Boy / En / Ft.

: 24m. / 6.30m. / 78.00ft.

Misafir / Prs.

: 12 Kişi / 4 Mürettabat

Kabin 

: 4 Kb. | 2 Master + 2 Twin

Tuvalet / Duş

: 4 WC / 4 Duş

Klima 

: Var

Fiyat/Haftalık :

11.900€

Başlayan Fiyatlarla

Arabella Gulet (26).jpg

JOY LAGOON YAT

Türkiye > İstanbul > Motoryat > Lüks Yat > VİP

Boy / En / Ft.

: 24m. / 6.30m. / 78.00ft.

Misafir / Prs.

: 12 Kişi / 4 Mürettabat

Kabin 

: 4 Kb. | 2 Master + 2 Twin

Tuvalet / Duş

: 4 WC / 4 Duş

Klima 

: Var

Fiyat/Haftalık :

11.900€

Başlayan Fiyatlarla

Arabella Gulet (26).jpg

ARABELLA GULET

Türkiye > Muğla > Fethiye > Gulet  > VİP

Boy / En / Ft.

: 24m. / 6.30m. / 78.00ft.

Misafir / Prs.

: 12 Kişi / 4 Mürettabat

Kabin 

: 4 Kb. | 2 Master + 2 Twin

Tuvalet / Duş

: 4 WC / 4 Duş

Klima 

: Var

Fiyat/Haftalık :

11.900€

Başlayan Fiyatlarla

Fethiye Hakkında

Fethiye, Muğla ilinin tanınmış bir ilidir. Türkiye'nin Akdeniz kıyısında, Dalaman havaalanına 50 Km uzaklıktadır. Fethiye, kentin kalıntılarını ve tiyatrosunu görebileceğiniz eski Telmessos antik kenti üzerinde yer almaktadır. Kasaba turizm ve muhteşem doğası ile popülerdir. Fethiye'nin nüfusu 115.000 civarında ve yaz sezonunda yoğunlaşıyor.

Bir efsanede "Telmessos" Tanrı Apollon'un oğlu olarak tanımlanır. Fenike kralı Kral Agenor'un kızına aşık olur. Kendini küçük bir köpeğe çevirir ve geri çekilmiş, utangaç kızının sevgisini kazanır. Sonra yakışıklı bir adam olarak görünür ve oğlu "Işıklar Ülkesi" anlamına gelen "Telmessos" var

Şehir MÖ 547 Pers İmparatorluğu'nun bir parçası oldu. "Telmessos" MÖ 5. yy'da kurulan "Attic Delos Birliği" ne katıldı. Daha sonra şehir sendikadan ayrıldı ve bağımsız bir şehir oldu, sendika ile ilişkilerini M.Ö. 4. yüzyıla kadar sürdürdü.

19. yüzyılda hızlı büyüyen Fethiye, büyük bir Yunan vatandaşına sahipti. Yunanistan ile Türkiye arasındaki değişim sırasında Yunanlılar Yunanistan'a gönderildi ve kasabalar Türklerle Yunanistan'dan geldi. Modern adı "Fethiye", şehre Osmanlı Hava Kuvvetleri'nin ilk pilotlarından biri olan Fethi Bey onuruna verildi.

Fethiye günümüzde uluslararası atmosferi ile bir turizm şehridir. Şehirde uluslararası ve yerel ziyaretçilere ve yolcu gemilerine hizmet veren 3 marina bulunmaktadır. Kasaba bir turistin aradığı her şeye sahiptir. Lezzetli restoranlar, harika gece hayatı, tarih ve doğa, muhteşem koylar, geleneksel pazarlar ve dükkanlar, günlük geziler ve aktiviteler ve muhtemelen dünyadaki lahitleri ve çok sayıda tapınak ve harabeyi sokaklarda bulabileceğiniz tek şehirdir.

Çalış Plajı

 

Fethiye'de görülecek çok farklı yer var. Kasabanın 7 km batısında bulunan Çalış Plajı, tatilciler tarafından popülerdir. Bölge otel, pansiyon, kiralık mülk ve villalarla doludur. Çalış plajı gün batımını görmek için en iyi nokta olarak bilinir. Uzun kumlu plajı, restoranları, barları ve barları ve popüler gece hayatı ile Çalış plajı her yıl daha da yoğunlaşıyor. Bölgedeki en ilginç cazibe Carretta Carretta Kaplumbağalarının yuvalarını görmek. Kaplumbağalar yumurtalarını bırakmak için her yıl sahili ziyaret ederler ve insanlar taksilerin yumurtalarından çıkıp sahili denize bırakmasını izleyebilirler. Daha ayrıntılı bilgi için Çalış Plajı sayfamıza bakın.

 

Ölüdeniz

 

Ölüdeniz, Türkiye'nin en önemli ve en çok ziyaret edilen tatil beldelerinden biridir. Muhteşem plajı, doğası ve turkuaz temiz suları ile tatilciler tarafından uzun yıllardan beri popülerdir. Yamaç paraşütçülerinin unutulmaz bir uçuş için yola çıktığı "Babadağ" adlı dağ Ölüdeniz bölgesinde. Fethiye şehir merkezine 15 km uzaklıktadır. Daha detaylı bilgi için Ölüdeniz sayfamıza bakınız.

 

Hisarönü

 

Fethiye'nin bir diğer önemli kısmı da Hisarönü'dür. Onun oteller, pansiyonlar, restoranlar, barlar ve renkli bir gece hayatı dolu küçük bir köy. Bölge İngiliz vatandaşları tarafından iyi biliniyor çünkü burada 7000 yerleşik İngiliz yaşıyor. Hisarönü bir gece hayatı şehridir. Fethiye'nin bar ve gece kulüplerinin çoğu burada bulunmaktadır. Çam ağacı ormanları arasında, Ölüdeniz'e 3 Km ve Fethiye şehir merkezine 13 km. Daha ayrıntılı bilgi için

Fethiye Yat Kiralama

Fethiye Tekne Kiralama

Fethiye Gulet Kiralama

Fethiye Mavi Yolculuk

Fethiye Mavi Tur

Fethiye Mavi Yolculuk Firması

En İyi Mavi Yolculuk Firması

Mavi Tur Şirketi

Yat Kiralama Fethiye

Yacht Charter Fethiye

Yacht Rental Fethiye

Kiralık Yat Fethiye

Kiralık Gulet Fethiye

Kiralık Tekne Fethiye 

Fethiye Göcek Tekne Turu

Fethiye Tekne Turları

Fethiye Yat Turu

Fethiye Göcek Mavi Yolculuk

Fethiye Yat Tatili

bottom of page