top of page

Kendinize Bir Güzellik Yapın

Oscar Denizcilik A.Ş. 40 Ülke 30.000 Üzeri Yat ve Tekne

Beden ve Zihin: Sağlık ve Güzellik

 

KENDİ YÜZEN SIĞINAĞINIZDA GENÇLEŞİN.

 

Lüks bir charter tatili, sağlık ve canlılığı arttırır, birçok yat, kişiselleştirilmiş hizmetler sunar. gevşemek, rahatlamak ve

yoğun programınızdan kaçmak ya da aksiyon dolu su sporları ve aktivitelerine katılmak isteyebilirsiniz, 

lüks kiralık yat, size çok çeşitli tesis ve ekipmanlarla mükemmel bir ortam sunabilir.

Özel fitness alanları ve tam donanımlı spor salonları ve hatta bazı kişisel antrenörler sunan birçok lüks kiralık yat ile denizdeyken aktif yaşam tarzınızı korumak kolaydır . İster adrenalinle dolu antrenmanları ister rahatlatıcı yoga ve Pilates'i tercih edin.

Charter yatına bağlı olarak, bazı mürettebat üyeleri masaj da dahil olmak üzere çeşitli güzellik terapileri konusunda eğitilebilir. Özel bir iç odada veya saf kaçış için muhteşem manzaralarla çevrili güneşlenme terasının sıcaklığında kurulabilen özel bir masaj odası veya taşınabilir masaj masası ayarlanabilir. Eğitimli mürettebat üyeleri, manikür ve yüz bakımlarından, yatınızın konforunda ve mahremiyetinde sağlanan alternatif spa uygulamalarına kadar çeşitli hizmetler sunabilir.

Kural olarak, yat ne kadar büyük olursa, bir tatil köyü olanakları için daha fazla alan vardır.  Saunalar , bazı kiralık yatlarda bulunabilir. 

Beş yıldızlı mutfağın, son teknolojiye sahip tesislerin ve ihtiyaçlarınıza göre mükemmel hizmetlerin rakipsiz kombinasyonu, lüks yaşam tarzında en üst seviyeyi sunan eşsiz bir tatil sağlar.

bottom of page