top of page

Su Altı Maceraları

Oscar Denizcilik A.Ş. 40 Ülke 30.000 Üzeri Yat ve Tekne

Sualtı Maceraları

 

DALGALARIN ALTINDAKİ DÜNYAYI KEŞFEDİN

 

Charter yatların çoğu, hem su üstünde hem de altında keyfini çıkarabileceğiniz bol miktarda su oyuncakları taşır. Seabobs'tan denizaltılara ve şnorkelle dalıştan tüplü dalışlara kadar, lüks yatınızın güvertelerinden elde edilecek zengin bir macera var.

 

Charter yatları bir zamanlar tipik olarak su oyuncakları sayılan çeşitli şekil ve boyutlarda bir dizi şnorkel, maske ve palet taşıyorlardı. Ancak modern kiralık yatlar artık sonsuz su sporu fırsatlarıyla dolu kocaman bir "oyuncak kutusu" na sahip.

 

Mükemmel şnorkel ve tüplü dalış noktaları sunan dünyanın en görkemli charter destinasyonlarından bazılarıyla, konuklar tropikal içeriğin bolluğu karşısında hayrete düşüp, Karayipler'deki Cayman Adaları ve Mısır'daki Sharm El Sheikh gibi güzel destinasyonlarda kalp içerilerinde canlı mercan resiflerini keşfedebilirler .

 

Birçok yat, tecrübesi ve ilgili sertifikaları olanlar için , en iyi su altı deneyimi için tüplü dalış ekipmanını sağlar . Uygun lisanslara ve sertifikalara sahip olmayan konuklar için randevu dalışı bazen ek kiralama ücreti karşılığında düzenlenebilir.

Randevu ile dalış , Kaptanınızla temasa geçebileceğiniz yerel bir operatör tarafından sağlanır. Operatör gerekli tüm ekipmanı getirecek ve sizi en iyi yerler hakkında bilgi sahibi bir dalış sitesine götürecektir.

Birçok charter yatında bulunan en heyecan verici su oyuncaklarından biri Seabob’dır . Bu su oyuncağı, suyun üstünde veya altında bir kızak gibi yüzücüyü çekebilir.

Son olarak, yat kiralama oyuncak kutusuna vurmak için en son çılgınlığı olan en son mini denizaltılar var. Bu tam donanımlı denizaltılar, Kaptan yat ve bir avuç misafirini unutulmaz bir sualtı girişimi üzerinde taşımak için tasarlanmıştır.

Son olarak, yat kiralama oyuncak kutusunun son çılgınlığı olan mini denizaltılar var. Bu tam donanımlı denizaltılar, süper yatın bir avuç misafirini unutulmaz bir sualtı ziyaretine taşımak için tasarlanmıştır.

bottom of page