top of page

Oscar Denizcilik Teknede Bekarlığa Veda Partileri

TEKNEDE BEKARLIĞA VEDA PARTİSİ

    Bekarlığa veda partilerinizi teknede yapmaya ne dersiniz. Üstelik bu alanda artık uzmanlaşmış olan Oscar Denizcilik Parti Tekneleriyle. Oscar Denizcilik'te bu özel gününüze özel dizayn edilmiş Bride Concept Bekarlığa Veda Tekneleriyle, herşey dahil bir yat tatiline çıkabilir veya günübirlik Bekarlığa Veda Partisi yapabilirsiniz. 

Kadın Kaptan ve Kadın Mürettebat seçeneklerimizinde bulunduğu bekarlığa veda partisi teknelerimiz İzmir, Çeşme, Bodrum, Antalya ve İstanbul'da hizmetinizde.  

Bekarlığa Veda Partisi Fiyatları ve Paketlerimiz.

1 Günlük Teknede Bekarlığa Veda Partisi

10 Kişiye Kadar Katılım Yapabileceğiniz ve Sadece Size Özel Çıkacak Olan Bu Yatlarımızda Program Detayları Aşağıda Belirtilmiştir. 

 

16-19 Metre Motoryat / Çeşme - İzmir - Bodrum - İstanbul - Antalya 

Bu Organizasyonumuzda Havalimanından Tekneye Ücretsiz VİP Transfer Hizmetimiz Ücretsizdir. Havalimanından Tekneye Kadar Olan Sürede ve Tekne Partinizden İnişinize Kadar Sizlere Profesyonel "Bride Hikaye" Çekimi yapıyoruz. 

bekarliga-veda-partisi-vip-transfer.jpg
bekarliga-veda-partisi

Yatta Bekarlığa Veda Partisi Süresi

- 11:00 Yata Giriş - Ertesi Gün 09:00 Çıkış

Tekne girişinde sizleri Bride Consept Süslenmiş bir yat ve özel karşılama sürprizleri bekliyor olacak. Serpme Kahvaltı servisimiz ile birlikte yatınız O gün için belirlenen rotasına haraket ediyor olacak. 

bekarliga-veda-partisi
bachelorette-party-oscar.jpg

- Teknenin Master Kabini Sizler için özel hazırlanmıştır. Bu bölümde fotoğraf ve video çekimleriniz için hazırlanmış bi çok sürpriz sizi beklemekte.

 

- Tüm bedenlerde "Bride Yazılı Saten Sabahlıklar" ,

- Taçlar ,

- Bride Parti Gözlükleri

- Bride Concept Kadehler

- Şapkalar

- Tüllü duvak

- Tektaş figürleri ile süslenmiş bekarlığa veda partisi malzemeleri 

- "Bride to be" isme özel kuşaklar ( Bu kuşaklar isminize özel hazırlanmakta ve organizasyon sonrası sizlere anı olarak hediye edilmektedir.)

bekarliga-veda-partisi
bekarliga-veda-partisi
bekarliga-veda-partisi
bachelorette-yacht-tiger-marine-charter-

- Gün içerisinde yüzeceğiniz ve güneşleneceğiniz koylarda dilerseniz "Sea Bob veya Jetski" Kiralaması da Yapabilirsiniz. 

Sizlere organizasyonun başından sonuna kadar bir hikaye teması uygulanarak hazırlayacağımız ve teslim edeceğimiz Tekne içi ve dışı çekimlerimiz için, çekimin yapılacağı zaman aralıklarını sizler belirleyebilirsiniz. Çekim yapılacak zaman aralıklarında ekibimiz tekneye bot ile denizden gelmekte ve çekimler biter bitmez teknenizi terketmektedirler. Çekimlerimizde bir çok ekipman kullanılmaktadır. Bunlar; Kamera, Fotoğraf Makinesi, Drone ve GoPro Su Altı Çekimleri..

press_release_distribution_0463508_14131
9901_buyuk_5.jpg
592337232z.jpg

- Parti teknemizde sizlere ücretsiz kullanım "Deniz Yatakları" bulunmaktadır. Fotoğraf ve Video çekimleri için bu ekipmanlarımızı da kullanabilirsiniz. 

teknede-evlilik-yıldönümü.jpg
6bb04c4d-eeac-4982-8b4d-ce6cc8136397_kop
f309da68-acd8-4914-bbd8-0ccfc1a1b60f.JPG
d5e723c7-5fe3-4cff-9a25-90ae7064f1a5_kop

- Parti teknemizde gün içerisinde, sınırsız sıcak içecek ve meşrubat servisi yapılmaktadır. Misafirlerimiz Alkollerini kendileri getirebilirler. Akşam yemeği gün batımında hazır edilmektedir. Misafirlerimizi güneşin batışı sırasında harika bir akşam yemeği masası bekliyor. Lokum Levrek veya karışık ızgara , kalamar, kadayıf karides, 10 çeşit meze, salata ve sınırsız meşrubattan oluşan akşam yemeği menümüzde harika dakikalar sizi bekliyor. Dileyen misafirlerimiz için artı ücret ile yata fasıl ekibi getiriyoruz.

bottom of page