top of page

Yat Kiralama Eğlence Tesisleri

Oscar Denizcilik A.Ş. 40 Ülke 30.000 Üzeri Yat ve Tekne

Süper Yat Eğlence Tesisleri

 

SES SİSTEMLERİNDEN DÜZ EKRANLARA

 

Charter konukları gün boyunca eğlenmelerini sağlayacak bol miktarda aktiviteden sonra, ne yapacaklarını merak edebilirler. Gemideki eğlence tesislerinin çeşitliliği sayesinde hiç şüphesiz her charter misafirini eğlendirecek bir şey olacaktır.

Birçok kiralık lüks yatta, her salonda bulunabilecek bireysel TV ekranlarının yanı sıra konukların grup olarak keyfini çıkarabilmeleri için ana salonda düz ekran TV bulunmaktadır. Bazı yatlar özel bir sinema salonuna sahiplerdir. Lüks koltuklar için patlamış mısır ile kapsamlı bir kütüphaneden seçiminizi yapın ve daha önce yapmadığınız bir şekilde en sevdiğiniz hareketli görüntülerin tadını çıkarın. Yatların her zevke uygun bir müzik kütüphanesine ek olarak en son filmlerden oluşan bir dizi barındırması olağandışı değildir.

Kişisel konforunuza düşkünseniz ve en sevdiğiniz pembe dizinin bir bölümünü bile kaçırmaya dayanamıyorsanız, korkmayın, bazı kiralık lüks yatlarda uydu TV bulunduğundan, en sevdiğiniz TV dizisi söz konusu olduğunda izleyebilirsiniz.

Oyun severler için, seçim yapabileceğiniz bol miktarda masa oyunu vardır. Birkaç kart destesi aileleri ve arkadaşları rekabet ruhu içinde tutmak için fazlasıyla yeterli olacaktır. Bazı kiralık yatlar bilgisayar oyunlarını sevenler için, Playstation ve X-Box konsollarıyla donatılmıştır.  Jakuzide bir dalışın keyfini çıkarırken veya güverteyi bir dans pisti olarak kullanırken , her güvertede seçtiğiniz müziklerin yattan akmasına izin veren en üst düzey ses sistemleri bulunur . Keyifli akşam yemeği müziği veya huzurlu bir akşam için, bazı yatlarda bir piyano bulunur.

 

Eğlencelerle dolu bir günün ardından güneş yeniden doğduğunda dinlenme zamanı gelmeden önce sizi eğlendirecek bir sürü şey var. Uyanın ve yeniden eğlencenin doruklarına varın.

bottom of page